LIGA LOCAL DE ORDES F.S
  Copa Concello de Ordes F.S 2012
 
COPA FÚTBOL SALA CONCELLO DE ORDES
 
Como é habitual despois da liga local de fútbol sala dará comezo o Venres 9 de Marzo a “Copa Concello de Ordes de Fútbol Sala”.Esta copa terá una primeira fase de grupos a partido ida e volta dos cales pasará o primeiro e segundo de cada un dos mesmos e despois será de carácter eliminatorio ida e volta menos a final partido unico.Así quedaron os grupos despois do sorteo levado a cabo o Venres 25 de Febreiro no pabellón Campomaior:

Grupo A:

CERVECERIA ISLIA
MUCHAS GRACIAS
VERANO AZUL
SPL IMAXE

GRUPO B:

MESON DE DEUS
ALPA
MAGAFEY
AUTOMOVILES MONCHO

GRUPO C:

COYOTE
MILLENIUM
BARROCO
MONTAOS


GRUPO D:

TRASMONTE
INTERORDES
PANADERIA GRELA



Os equipos pendentes dalgún pago non poderán xogar a copa se non sanearon tales deudas antes do día de inicio da mesma.


 
 
 
 
 
Calendario:
 
Xornada 1ª: 
 


 Viernes 9 de Marzo de 2011

21:00 ALPA-AUTOMOVILES MONCHO A
22:00 MESON DE DEUS-MAGAFEY A
23:00 ISLIA-VERANO AZUL A

20:30 COYOTE-MILLENIUM B
21:30 BARROCO-MONTAOS B

22:30 TRASMONTE-INTERORDES B

23:30 MUCHAS GRACIAS-SPL IMAXE
 XORNADA 2
 
Viernes 16 de Marzo de 2012

21:00 MESON DE DEUS-AUTOMOVILES MONCHO A
22:00  MILLENIUM-MONTAOS A
23:00 COYOTE-BARROCO A

20:30 CERVECERIA ISLIA - MUCHAS GRACIAS B
21:30 ALPA-MAGAFEY B

22:30 TRASMONTE-PANADERIA GRELA B

23:30 SPL IMAXE-VERANO AZUL B
  XORNADA 3
 
Viernes 22 de Marzo de 2012

21:15 MAGAFEY-AUTOMOVILES MONCHO A
22:15  BARROCO-MILLENIUM A
23:15 PANADERIA-INTERORDES A

20:45 COYOTE-MONTADOS B
21:45 CERVECERIA ISLIA-SPL IMAXE  B

22:45 ALPA-MESON DE DEUS B

23:45 VERANO AZUL-MUCHAS GRACIAS B


XORNADA 4
VIERNES 30 MARZO

21:15 ALPA-AUTOMOVILES MONCHO A
22:15 COYOTE-MILLENIUM A
23:15 ISLIA-VERANO AZUL A

20:45 MESON DE DEUS-MAGAFEY B

21:45 BARROCO-MONTAOS B

22:45 TRASMONTE-INTERORDES B

23:45 MUCHAS GRACIAS-SPL IMAXE

 
 
XORNADA 5
VENRES 13 DE ABRIL


 
20:45 SPL IMAXE-VERANO AZUL A

21:45 MILLENIUM-MONTAOS A
22:45 COYOTE-BARROCO A

23:45  CERVECERÍA ISLIA - MUCHAS GRACIAS A



20:45 MESON DE DEUS-AUTOMOVILES MONCHO B
21:45 ALPA-MAGAFEY B

22:45 TRASMONTE-PANADERIA GRELA B


XORNADA 6
VIERNES 20 ABRIL

21:15 VERANO AZUL-MUCHAS GRACIAS A
22:15  BARROCO-MILLENIUM A
23:15  CERVECERIA ISLIA-SPL IMAXE  A

20:45
   MAGAFEY-AUTOMOVILES MONCHO B
21:45 ALPA-MESON DE DEUS B

22:45
PANADERIA-INTERORDES B

23:45
COYOTE-MONTADOS B



VOLTA CUARTOS DE FINAL

(4) PANADERÍA GRELA - MAGAFEY. VIERNES 4 MAYO 21:30 CASTELAO
(3)TRASMONTE - ALPA. VIERNES 4 MAYO
22:30 CASTELAO

(2)SPL IMAXE - MILENIUM. VIERNES 4 MAYO
21:30 
CAMPOMAIOR
(1)VERANO AZUL - MONTAOS. VIERNES 4 MAYO
22:30 CAMPOMAIOR


SEMIFINALES

IDA: VIERNES 11 MAYO

Ganador (1) VS  Ganador (3)  CAMPOMAIOR 
Ganador (2) VS  Ganador (4) CAMPOMAIOR

VOLTA: SÁBADO 12 MAYO
A VOLTA TÉN QUE SER ESTE SÁBADO XA QUE A FINAL TÉMOLA QUE POÑER PARA O DÍA 25, HABENDO  NO MEDIO UNHA PONTE FESTIVA


IDA VIERNES 11 MAYO
MILENIUM  -  MAGAFEY
(21:45 CAMPOMAIOR)
ALPAORDES  -  VERANO AZUL
(22:45 CAMPOMAIOR)

VOLTA VIERNES 18 MAYO

MAGAFEY - MILENIUM
(21:30 CAMPOMAIOR)
VERANO AZUL - ALPAORDES
(22:30 CAMPOMAIOR)

Perdoade as molestias cos cambios de horarios..




Colabora:




 
 
  Visitas de hoy 2 visitantes¡LIGA LOCAL DE ORDES  
 
=> ¿Desea una página web gratis? Pues, haz clic aquí! <=
asociaciondeportivaordes@gmail.com